• Lyžiarsky výcvik

• V dňoch 27. 2. – 3. 3. 2023 sme absolvovali lyžiarsky výcvik v lyžiarskom stredisku Tále.

Pod taktovkou skúsených inštruktorov sme niektorí zdokonalili techniku lyžovania, a niektorí  prvýkrát zdolali svah. Počasie nám prialo, po celý čas nás na svahu ohrievali slnečné lúče.  Počas celého týždňa vládla medzi nami príjemná atmosféra.

Ako nám bolo úžasne sa dozviete z priloženého videa :)

Dňa 20. 3. 2023 o 16.30 hod. sa uskutočnia triedne rodičovské združenia. Zasadnutie

Rodičovskej rady sa uskutoční o 16.00 hod. v učebni č. 90 v D pavilóne.

Program triednych schôdzok RZ:
            1. Otvorenie.
            2. Informácie o výchovno-vzdelávacích výsledkoch a dochádzke žiakov za 1. polrok šk. r.
            3. Oboznámenie rodičov s možnosťou darovať 2% z daní Občianskemu združeniu
            rodičov OA Nitra.
            4. Zástupca rodičov podá informácie zo zasadnutia Rodičovskej rady.
            5. Rôzne:
            - 4.ročník – TU informujú o organizácii a priebehu jednotlivých častí MS, upozornia aj na
            informácie k MS zverejnené na webovej stránke školy
            - 3. ročník – TU informujú o odbornej praxi
            - 2. ročník – TU informujú rodičov o voliteľných predmetoch do 3.ročníka