• Kurz ochrany života a zdravia

• V úvode školského roka naši žiaci tretieho ročníka absolvovali kurz ochrany života a zdravia. Profesionálni hasiči z Hasičského a záchranneho zboru v Nitre poučili našich žiakov v otázkach civilnej ochrany a prevencii požiarov. Náplňou ďalšieho dňa bola zdravotná príprava pod odborným vedením záchranárov zo Slovenského Červeného kríža. Žiaci sa dozvedeli postupy pri život ohrozujúcich situáciach a nadobodnuté vedomosti si mohli vyskúšať na figurínach. Záver kurzu sa niesol v znamení zvyšovania fyzickej zdatnosti prostredníctvom prechádzok v okolí Nitry.

• OZNAM OZROA

• Príspevok rodičov do Občianskeho združenia rodičov Obchodnej akadémie

Dňa 21. 9. 2023 bol Radou rodičov pri OA Bolečkova 2, Nitra schválený príspevok do OZROA vo výške 50,- € na každého žiaka.

Príspevok je potrebné uhradiť na bankový účet do 31. 10. 2023.

IBAN: SK07 3100 0000 0042 2033 8909

V poznámke treba uviesť meno a priezvisko žiaka, triedu.

Finančné prostriedky budú použité na skvalitnenie výchovno-  vzdelávacieho procesu .

Za Váš príspevok ďakujeme.

• Biela pastelka

• Dňa 19. septembra 2023 sa na našej škole konala charitatívna zbierka na pomoc slabozrakým a nevidiacim "Biela pastelka".

Všetkým prispievateľom ďakujeme.