• Kurz ochrany života a zdravia

• V úvode školského roka absolvovali naši žiaci tretieho ročníka kurz ochrany života a zdravia. Kurz prebiehal počas 3 dní, pri čom každý z dní mal rôzne zameranie. V úvodnom dni sme na pôde školy privítali 11. brigádu Vzdušných síl Nitra. Vojaci nám predviedli ukážky z kynológie, vybraných obranných systémov a poučili nás v oblasti civilnej ochrany a topografie. Druhý deň kurzu sa niesol v znamení zdravotníckej prípravy. S profesionálnymi záchranármi z Červeného kríža sme trénovali ako reagovať a vykonávať prvú pomoc v rôznych život ohrozujúcich situáciách. Záver kurzu sme sa venovali aktivitám fyzického charakteru so zameraním na zvyšovanie telesnej zdatnosti.

• Dňa 16.9.2024 o 16.30 hod. sa uskutočnia triedne rodičovské združenia.

Zasadnutie rodičovskej rady bude prebiehať v učebni č. 86 (D pavilón 1 poschodie ) o 16.45 hodine.

Zároveň sa bude konať doplňujúca voľba zástupcov rodičov do rady školy.

• Školský parlament

• Dňa 11. septembra 2024 sa na našej obchodnej akadémii konali voľby do Študentského parlamentu. Zo všetkých 373 hlasovacích lístkov bolo 367 platných a 6 neplatných.

V školskom roku 2024/2025 boli zvolení:

1. Adam Kazík IV.D

2. Simon Havlík III.C

3. Lukáš Kročko III.C

4. Dominik Varga III.A

5. Juraj Macho III.D

6. Lea Drahošová II.C

7. Branislav Kočajda III.B

8. Adam Olbert II.D

9. Agáta Pauková I.B

10. Daniela Otepková I.A

Ustanovujúca schôdza ŠP sa bude konať zajtra, v piatok 13.9.2024, cez 2. vyučovaciu hodinu v kabinete č. 100. Účasť nutná.