• PRIJÍMACIE KONANIE

Aktualizácia:  Na základe vyhlášky ÚVZ SR č. 200/ 2021 sa od žiaka prichádzajúceho na prijímacie skúšky nebude vyžadovať negatívny test.

Vedenie školy oznamuje, že o prijímacom konaní bude so zákonnými zástupcami uchádzačov o štúdium komunikovať elektronicky.

Z tohto dôvodu je potrebné kontrolovať si správy v konte Edupage, resp. emailové adresy, ktoré ste zadali v prihláške na štúdium.

Ďakujeme, že budete rešpektovať naše pokyny a pomôžete nám zabezpečiť rýchly a hladký priebeh prijímacieho konania.

• Mladý účtovník

• Blahoželáme Tobiasovi Hupkovi zo IV.B k úspechu na celoslovenskom kole Olympiády "Mladý účtovník".

Medzi tridsiatimi účastníkmi sa umiestnil na peknom deviatom mieste.

• Riaditeľské voľno

• Vedenie školy oznamuje, že v dňoch 3. a 10. mája 2021 majú žiaci 1.- 4. ročníka riaditeľské voľno z dôvodu konania prijímacích skúšok.

• Hviezdoslavov Kubín

• 22. apríla 2021 sa konalo školské kolo súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín.

Umiestnenie žiakov bolo nasledovné:

Poézia

1. miesto Viktória Kaňová (II.D)

2. miesto Erika Ježová (II.A)

3. miesto Adrián Galbavý (I.K)

Ján Macho (I.K)

Próza

1. miesto Laura Rutičová (II.C)

2. miesto Viktória Andrusová (IV.C)

• Mladý účtovník

• 23. marca 2021 sa uskutočnilo regionálne kolo Olympiády Mladý účtovník, ktoré tradične organizuje firma Kros spolu so Slovenskou komorou certifikovaných účtovníkov. Našu školu reprezentovali 3 žiaci: Tobias Hupka zo IV.B, Maxim Abelev zo IV.B a Emma Ďurišová zo IV.A.

Tobias Hupka sa umiestnil v prvej tridsiatke, a tak postupuje do celoštátneho kola, ktoré sa bude konať 22.apríla 2021.

Všetkým našim súťažiacim ďakujeme za účasť, Tobiasovi k dosiahnutému úspechu srdečne blahoželáme a držíme palce v celoštátnom kole.