• Úspech našej cvičnej firmy

• Po prvý raz online formou sa 11. marca 2021 uskutočnil už tradičný Kontraktačný deň cvičných firiem Slovensko – východ 2021, ktorý zorganizovala OA Poprad v spolupráci so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania - Slovenského centra cvičných firiem (SCCF).

Na kontraktačnom dni sa zúčastnilo 21 cvičných firiem z celého Slovenska. Súčasťou podujatia boli aj tento rok súťaže. Cvičné firmy súťažili v kategóriách logo a slogan, katalóg a v kategórii elektronická prezentácia aj naživo.

Naša CF Freshwaffs, s.r.o. , pod vedením žiakov III.A, B. a D sa v súťaži o naj logo a slogan umiestnila na krásnom 2. mieste a v súťaži o naj katalóg získala 4. miesto.

Slogan CF: Ak Vám nálada zhasla, pomôže Vám naša vafľa.

Žiakom cvičnej firmy gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

• Oznam pre rodičov

• Vážení rodičia,

oznamujeme vám, že dňa 22.3.2021 sa bude konať

zasadnutie Rodičovskej rady o 17.00 hod.

triedne rodičovské združenia o 17.30 hod.

Všetky stretnutia sa budú konať online formou. Linky na pripojenie budú zaslané prostredníctvom triednych učiteľov cez Edupage.