• ONLINE KONFERENCIA

• Dňa 27.10.2021 sa žiaci 4. ročníka zúčastnili najväčšej online konferencie prinášajúcej najnovšie poznatky o meniacom sa trhu práce. Cieľom konferencie READYCON bolo poskytnúť študentom prehľad o aktuálnych trendoch a možných scenároch budúcnosti, aby vedeli podnikať kroky, ktoré im pomôžu nájsť uplatnenie v rýchlo sa meniacom pracovnom prostredí. Na konferencii sa predstavili experti z rôznych organizácií z celého sveta, napr. Deutche Telekom IT Solutions Slovakia, Oxfordská univerzita, Disney Studios Kalifornia, McKinsey &Company ČR, Lidl SR, Facebook ČR, Fumbi SR, Coca – Cola HBC ČR.

Žiaci si vypočuli zaujímavé prednášky na témy: Kryptomenová revolúcia, Náborové trendy z prostredia medzinárodnej firmy, Rýchlo sa meniaci svet elektronického obchodu, Lidl firemná kultúra a mnohé ďalšie.

Zároveň sa mohli zapojiť aj do súťaže o zaujímavé ceny.