• Informácia pre rodičov a žiakov, ktorí si objednali samotesty

• Na základe informácie z odboru školstva Okresného úradu Nitra  oznamujeme, že vzhľadom na vysoký počet objednaných samotestov nie je možné doručiť školám všetky testy k termínu 30.8.2021. Naša objednávka je evidovaná a testy budú doručené neskôr. O ďalšom postupe budeme informovať.

• SAMOTESTOVANIE ŽIAKOV

• Oznamujeme rodičom a plnoletým žiakom, že objednať antigénové testy na samotestovanie je možné  cez aplikáciu Edupage, kde je spustené prihlasovanie. Záujem je treba nahlásiť najneskôr do 25.8.2021. Samotestovanie je dobrovoľné.

• Otvorenie školského roka

• Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022 bude 2. septembra 2021 o 9.00 hod. v areáli školy.

O prípadných zmenách v súvislosti s aktuálnou epidemickou situáciou budeme včas informovať.

Prajeme príjemný zvyšok letných prázdnin :-)